Bigbank.ee kalkulaator
 
 

Tagasiside klientidelt

 

 

 

Merili Lehtsalu, tatrapadi.ee klient

No see on üks parim ost aastate jooksul - mul olid kaelavalud ja peavalud- ei tahtnud neid valuvaigistavaid kreeme ka pidevalt määrida ja hakkasin otsima teisi lahendusi- olin nagu kuulnud sellest tatrapadjast aga skeptiline, et sahiseb ja krõbiseb mul pea all, et ei saa magada. Aga kui kaelavalud ikkagi elutegevust juba häirisid, siis mõtlesin, et ei ju proovib ära, hullemaks ikka ei lähe- ja nii ma leidsin internetist otsides Mustamõisa toortatrapadjad ravimtaimede ja Himaalaja kaljusoolaga ja veel ravimtaimed ka sees- no siis enam mõelnud midagi, tellimus teele ja kui padja kätte sain ja esimeste öödega enam kael ja pea ei valutanud, sest kehaasend muutus, siis olin nii õnnelik ja kirusin, et miks ma varem ei valinud tatrapatja. Ostsin veel siidist padjapüüri Textelle ümber ja täna, igal õhtul kui magama lähen, õnnetundes tänan selle leiu eest ja olen õnnelik.

 

Urmi Jüring, Pärnu Karateklubi Zen 

Minul on see padi igaöine kaaslane. Olen väga rahul ja ilma selleta ei oskagi enam magada. ????

 

Kristiina Avel, kunstnik Ida-Virumaalt

Samad sõnad. Kui kuskil külas olen ja antakse vatiiniga padi, siis ei saa magada, sest see pole mingi padi, pea vajub auku ja tekib vastik tunne. Aga tatrapadi see-eest toetab pead ja kaela, ei lähe kuumaks ja esimesel aastal lõhnavad need lisatud taimed ka nii mõnusalt. Mul juba ehh... väga mitmes aasta selle padjaga.

 

Rainer Rahasepp, politseikapten

Korraga ma panin täppi

Padi hää, ka mina häpi

Uni hea ja mugav asend

Välja puhata ta laseb

Olen väga rahul ✌ Mõnusalt kohiseb kui rannas päikese käes. Hää kraam! ????

 
Kadri, pereema

Mustamõisa toortatrapadjaga meenub väga raske aeg 5 aastat tagasi.

Pojaga juhtunud ränk õnnetus jättis ta kaelast allapoole halvatuks. Terapeudid soovitasid hankida tatrapadja. Seda me tegime.
Mustamõisa padi on kasutusel senini. Suvel suure soojaga panen päikese ja tuule kätte värskenema, talvel korraliku külmaga tõstan samuti õue. Poeg ei kasuta üldse n-ö tavalisi patju, ainult seda tatrapatja. Ta oma näo ja nimega esineda ei taha, aga ehk saab keegi veel abi sellest teadmisest, et tatrapadi pole lihtsalt hea, vaid mõnel puhul lausa asendamatu abivahend (nt asendravis)... Tatrapadi on paljudele tema saatusekaaslastele asendamatu. Aitäh!

Kallervo Karu, muusik

Minu iga öö on näoga Mustamõisa padjas :) Ma usun, et padjad pidanud 6 aastat ja peavad veel. Vajanud vaid paar korda tuulutamist, ülilihtne. Ma tahaks, et igas kodus ootaks üks tatrapadi.


Janis Dambitis, Mercedes-Benz Riia esinduse müügijuht

The pillow is perfect, nice dreams and sound sleep already for years. Thank you! 


Kadri Raudsepp, hobutreener

Lihtsalt suurepärane padi! Meie abikaasaga magame juba mitu aastat Mustamõisa patjadel ja uni on väga hea. Eriti mõnus on see tatrakestade sahin, kui pea padjale panna - veidi nagu unejutt???? Soovitame kõigile!????


Aire Orula, Tartu Loodusmaja õpetaja

Mul on kaks tatrakestadest patja. Esimene, üsna pisike, sai 18 aastat tagasi lapsele hangitud. Teine, see õige suur ja krõbisev Mustamõisast pärit, on aastast 2015 igapäevaselt kasutusel olnud. Mulle väga meeldivad! Saan oma enesetunde järgi padja sisu sedasi sättida, et oleks hea ????

 
 

Head Mustamõisa toortatrapadja omanikud!

Ootame teie väärtuslikku tagasisidet e-postiaadressil info (ät) tatrapadi.ee