Tagasiside klientidelt

 

 

Urmi Jüring, Pärnu Karateklubi Zen 

Minul on see padi igaöine kaaslane. Olen väga rahul ja ilma selleta ei oskagi enam magada. ????

 

Kristiina Avel, kunstnik Ida-Virumaalt

Samad sõnad. Kui kuskil külas olen ja antakse vatiiniga padi, siis ei saa magada, sest see pole mingi padi, pea vajub auku ja tekib vastik tunne. Aga tatrapadi see-eest toetab pead ja kaela, ei lähe kuumaks ja esimesel aastal lõhnavad need lisatud taimed ka nii mõnusalt. Mul juba ehh... väga mitmes aasta selle padjaga.

 

Rainer Rahasepp, politseikapten

Korraga ma panin täppi

Padi hää, ka mina häpi

Uni hea ja mugav asend

Välja puhata ta laseb

Olen väga rahul ✌ Mõnusalt kohiseb kui rannas päikese käes. Hää kraam! ????

 
Kadri, pereema

Mustamõisa toortatrapadjaga meenub väga raske aeg 5 aastat tagasi.

Pojaga juhtunud ränk õnnetus jättis ta kaelast allapoole halvatuks. Terapeudid soovitasid hankida tatrapadja. Seda me tegime.
Mustamõisa padi on kasutusel senini. Suvel suure soojaga panen päikese ja tuule kätte värskenema, talvel korraliku külmaga tõstan samuti õue. Poeg ei kasuta üldse n-ö tavalisi patju, ainult seda tatrapatja. Ta oma näo ja nimega esineda ei taha, aga ehk saab keegi veel abi sellest teadmisest, et tatrapadi pole lihtsalt hea, vaid mõnel puhul lausa asendamatu abivahend (nt asendravis)... Tatrapadi on paljudele tema saatusekaaslastele asendamatu. Aitäh!

Kallervo Karu, muusik

Minu iga öö on näoga Mustamõisa padjas :) Ma usun, et padjad pidanud 6 aastat ja peavad veel. Vajanud vaid paar korda tuulutamist, ülilihtne. Ma tahaks, et igas kodus ootaks üks tatrapadi.


Janis Dambitis, Mercedes-Benz Riia esinduse müügijuht

The pillow is perfect, nice dreams and sound sleep already for years. Thank you! 


Kadri Raudsepp, hobutreener

Lihtsalt suurepärane padi! Meie abikaasaga magame juba mitu aastat Mustamõisa patjadel ja uni on väga hea. Eriti mõnus on see tatrakestade sahin, kui pea padjale panna - veidi nagu unejutt???? Soovitame kõigile!????


Aire Orula, Tartu Loodusmaja õpetaja

Mul on kaks tatrakestadest patja. Esimene, üsna pisike, sai 18 aastat tagasi lapsele hangitud. Teine, see õige suur ja krõbisev Mustamõisast pärit, on aastast 2015 igapäevaselt kasutusel olnud. Mulle väga meeldivad! Saan oma enesetunde järgi padja sisu sedasi sättida, et oleks hea ????

 
 

Head Mustamõisa toortatrapadja omanikud!

Ootame teie väärtuslikku tagasisidet e-postiaadressil info (ät) tatrapadi.ee