Bigbank.ee kalkulaator
 
 

Mustamõisa patjade lugu

 

 

Hea padjahuviline!

Ilmavald OÜ on Põlvamaal Mustakurmu külas valmistanud erilisi Mustamõisa toortatrapatju alates 2014. aastast. Mustamõisa talu (mõisaaegse nimega Louisenthal) on endine Ahja mõisa karjamõis, mida kirjalikult esmamainitud juba 1780-dal aastal. 

Meie patju võib tänaseks leida Šveitsist, Mongooliast, Belgiast, Californiast, Kaug-Idast, Saksamaalt, Himaalaja mäestikust ning ennekõike muidugi kodusest Eestist. Usume, et valmistame kõige paremaid tatrapatju maailmas.

Harilik tatar (Fagopyrum esculentum) pärinebki ajalooliselt Himaalaja lumiste mägede tagant, Tiibeti platoolt. Kõige tuntum ja auväärsem Mustamõisa toortatrapadja omanik on Tiibeti usujuht Tema Pühadus XIV dalai-laama.

 

Tema Pühadus dalai-laama Mustamõisa toortatrapadjaga

 

Kasutame võimalikult palju kohalikku tööd, materjali ja toorainet. Meie eesmärk on kinkida padjaomanikele rahulik ja parema kvaliteediga uni, leevendada selja- ja kaelahädasid ning senise tagasiside põhjal oleme oma püüdlustes õnnestunud. 

Mustamõisa imeliselt lõhnavates toortatrapatjades on lisaks hoolele, rohelisele mõtteviisile ja kohaliku kogukonna hoidmisele ka Lõuna-Eesti Energia talu ürdid, Himaalaja kaljusool ning padjameistri head soovid.

Tarvitame vaid 100% puuvillast padjakotiriiet. Peamise padjatäite moodustavad Eestis kasvanud toortatrakestad on kuivatatud kuni 30-kraadises soojuses ning eemaldatud tatrateralt mehaaniliselt, spetsiaalse hõõrutiga. Toortatrakestade pehmus eristab Mustamõisa patju enamikest teistest Eesti poodides müüdavatest tatrapatjadest, kus tatrakestad on eemaldatud 80-kraadise kuumusega ning seetõttu väiksemad, kõvad ja kuivad. Võite olla kindlad, et tavalisel tatrapadjal ja meie toortatrapadjal on märgatav vahe.

Kõik padjad on varustatud tõmblukuga, mis võimaldab padjasisu soovi korral välja valada päikese kätte energiat laadima ning padjakotti pesumasinas või käsitsi mugavalt pesta. Kõigil Mustamõisa patjadel on Põlvamaa Rohelisem Märk ökomärgis ja alates 2023. aastast ka märgis Rohelisem Põlvamaa.

Tänan, et tunnete huvi, soovite osta või olete juba soetanud meie suurepärase padja. Tihti pöörduvad meie kliendid üha uuesti tagasi, et osta veel üks padi ka suvilasse, sõbrale, elukaaslasele, vanemale või lapsele. Soovin kosutavat ja tervistavat und ning ootan teid tagasi meie rahuloleva korduvkliendina!

Heade soovidega

 

 

Roy Strider

Ilmavald OÜ juhataja,

Mustamõisa toortatrapadjad

Põlvamaa Rohelisem Märk logoRohelisem Põlvamaa märgis